Akcija!

9,5 l. Prof. Hudson metalinis purkštuvas

130.56 78.34

Cinkuoto plieno purkštuvas
„Ribed tank“ metalinis korpusas
Endurall® epoksidinis dengimas viduje ir išorėje
„Continental ConiTech®, Frontier®“ maksimaliai chemikalams atspari žarna
„Brass Thrustless™“ valdymo vožtuvas
„Viton®“ sandarikliai
45 cm ilgio žalvarinis purkštukas
Apsauginis slėgio vožtuvas
Purškia iki 35% kietųjų dalelių

Turime

Produkto kodas: 91003CCV Kategorija:

Skirtas profesionaliam aktyviam naudojimui yra pagaminti iš itin atsparių cheminiam poveikiui medžiagų, Ilgaamžis 2.5 gal / 9.5 litro talpos Industro® cinkuoto plieno purkštuvas, metalinis korpusas „Ribed tank“ suteikia stipri agrotekstilėą apsaugą nuo įlenkimų ir įdubų, Endurall® epoksidinis dengimas viduje ir išorėje apsaugo nuo rūdžių., maksimaliai chemikalams atspari žarna (Continental ConiTech®, Frontier®), greičiau išjungiamas“Brass Thrustless ™“ valdymo vožtuvas, Viton® sandarikliai užtikrina maksimalų atsparumą cheminėms medžiagoms, atskiras atidarymas leidžia užpildyti talpa neišimant pompos, 45 cm ilgio žalvarinis purkštukas, Apsauginis slėgio vožtuvas.

Sunkioji pramonė ir agresyvi chemija reikalauja patvarumo aukščiausiu lygiu. Nepaisant reagavimo į pH, mūsų pramonės purkštuvai yra atsparūs dilimui. Patvarumas ir saugumas yra mūsų prioritetas, kai susiduriame su pavojingomis cheminėmis medžiagomis.
Darbinis slėgis: 100 psi (7 BAR)

Pritaikytas aktyviam naudojimui žemės ūkio, pramonės, aplinkos priežiūros, techninės priežiūros, valymo tikslams, kenkėjų naikinimui ir t.t.

Pagaminta JAV

Daugiau informacijos: https://www.hdhudson.com/product-page/constructo-galvanized-steel-sprayer

[]